16 серпня 2021, 17:09

На сайті ВРП з’явилась інтерактивна онлайн-мапа навантаження судів та відрядження суддів

Пресслужба ВРП

На сайті Вищої ради правосуддя відтепер можна ознайомитися з інформацією про показники навантаження суддів у конкретному суді порівняно з аналогічними показниками по області та по Україні, а також про кількість суддів, відряджених до судів з надмірним рівнем судового навантаження. Започатковано наповнення онлайн-мапи навантаження судів та відрядження суддів.

Читайте також: "Оголошення про початок добору кандидатів до складу Конкурсної комісії з формування ВККСУ"

Про це повідомляє пресслужба ВРП.

За 2020 рік та січень – липень 2021 року до Вищої ради правосуддя надійшло 102 повідомлення Державної судової адміністрації України щодо необхідності розгляду питання про відрядження суддів до 109 судів із надмірним рівнем судового навантаження.

Загалом Вищою радою правосуддя упродовж 2020 року та січня – липня 2021 року прийняті рішення про початок процедури відрядження суддів (як тимчасового переведення) до 89 судів. 178 суддів подали до ВРП згоду на відрядження.

У 2020 році та за сім місяців 2021 року Вища рада правосуддя прийняла рішення про відрядження 56 суддів до 38 судів з надмірним рівнем судового навантаження та до 2 судів, які припинили свою роботу та здійснення правосуддя в яких було неможливим.

Наразі на сайті ВРП також функціонує температурна мапа, яка містить інформацію про кількість суддів, притягнутих до дисциплінарної відповідальності у різних областях, кількість повідомлень про втручання за місцем розташування судів, а також інтерактивна онлайн-мапа звернень щодо проблем фінансування судів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати