17 липня 2023, 15:06

Можлива корупція з коштами міжнародної допомоги: ДБР та Офіс Генінспектора USAID посилюватимуть партнерство

Пресслужба ДБР

Державне бюро розслідувань та Офіс Генерального інспектора Агентства Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку (USAID OIG) підписали меморандум про взаєморозуміння. Про це повідомила пресслужба ДБР.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "З початку року ДБР розслідує понад 100 кримінальних проваджень щодо зловживань у податковій сфері".

Як зазначається, документ сприятиме подальшим зусиллям із забезпечення нагляду та підзвітності програм USAID, які надаються під час російського вторгнення в Україну.

Меморандум підписали директор ДБР Олексій Сухачов та в.о. керівника Офісу Генерального інспектора USAID Ніколь Л. Ангарелла. Цьому передували численні візити посадовців Офісу Генерального інспектора Агентства в Україну.

У ДБР повідомили, що меморандум сприятиме обміну інформацією щодо розслідувань випадків шахрайства, корупції та будь-якої іншої незаконної діяльності, пов'язаної з програмами, що фінансуються USAID та спрямовані на підтримку нашої держави та українського народу.

На переконання сторін, налагоджена співпраця з ДБР посилить незалежний нагляд Офісу Генерального інспектора USAID за програмами USAID в Україні. Вони включають гуманітарну допомогу, програми розвитку та пряму бюджетну підтримку українського Уряду в розмірі 22,9 мільярда доларів США.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати