Міністерство охорони здоров’я планує запровадити і відкоригувати коефіцієнт на складність у тарифах на медичні послуги. Відповідні зміни потрібні для встановлення справедливих та обґрунтованих тарифів, які забезпечать достойний рівень оплати для медиків, а також якісні послуги для пацієнтів.
![]() |
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: "У МОЗ роз'яснили умови роботи в офісах в період карантину".
Про це Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив на зустрічі з представником ООН в Україні Оснат Лубрані, зазначає прес-служба МОЗ.
“Ми проводимо зміни до медичної реформи і, звичайно, є принципи, від яких ми не відмовимося. Наприклад, це фінансування виключно через НСЗУ. При цьому оплата за пролікований випадок повинна бути чесною і зрозумілою. Дуже важливо щоб це покривало витрати і мало відповідні коефіцієнти щодо складності того чи іншого випадку”, - заявив Максим Степанов.
Зазначається, що в МОЗ налаштовані на максимальну відкритість і прозорість своєї роботи. При цьому значна увага приділяється оптимізації процесів, тому один із пріоритетів відомства - розвиток і впровадження електронних систем, зокрема eHealth.
Крім того, Міністр подякував представникам ООН за підтримку Україні у боротьбі з коронавірусом і на шляху впровадження медичної реформи. Сторони висловили готовність продовжити співпрацю, щоб застосовувати в Україні передовий світовий досвід у сфері медицини.
“Україна - дуже важлива для ООН і ми відзначаємо ефективність з якою ви боретеся з коронавірусом. Ми зацікавлені у співпраці і для нас дуже важливий ваш курс на відкритість”, - зазначила координатор системи ООН в Україні та координатор з гуманітарних питань Оснат Лубрані.
Нагадаємо, карантин в Україні продовжено до 22 червня, а пом’якшення відбуватиметься у 5 етапів.