Читайте також: "Держгеокадастр запроваджує онлайн-трансляції розпоряджень землями с/г призначення".
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Про це повідомляє Урядовий портал.
“Зараз у закладах профосвіти застосовують елементи всього трьох видів інституційної форми – заочної, вечірньої та дистанційної. Адже тільки для них частково виписана нормативка. Водночас ми пропонуємо вчитися за мережевою формою, але інструменти, які б дозволяли її повноцінно застосовувати, відсутні. Ми хочемо, щоб сучасна професійна освіта могла відповідати на будь-які суспільні запити, тому варіанти для її отримання мають бути максимально гнучкими. Зараз ми пропонуємо базу, яка дозволить використовувати всі способи для навчання за інституційною формою, а ще – за дуальною”, – розповів заступник міністра освіти і науки Петро Коржевський.
Зокрема, зазначається, що за мережевою формою учні можуть навчатися у кількох закладах одночасно. Так, один з них – заклад профосвіти – є базовим, інший – підприємство, виробництво або заклад освіти – додатковим. Перед стартом навчання всі учасники мають укласти договір, де б чітко зазначалися права та обов’язки кожної сторони.
Після завершення навчання базовий заклад профосвіти проводить кваліфікаційну атестацію учнів та видає диплом.
Положення, що пояснює, як застосовувати кожен вид інституційного навчання у закладах професійної освіти, зареєстроване у Міністерстві юстиції та розміщене на сайті МОН 10 березня.
Нагадаємо, розширено спектр послуг із посвідченням водія у додатку «Дія».