15 жовтня 2020, 16:22

МОН розпочало навчання тренерів інклюзивної освіти

Прес-служба МОН України

Сьогодні, 15 жовтня 2020 року, стартував перший всеукраїнський онлайн-курс для тренерів з інклюзивної освіти, організований Міністерством освіти та науки України спільно з Міжнародним благодійним фондом Lumos (Велика Британія).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "До шкіл та дитсадків в облцентрах з бюджетних коштів закупили пірометрів майже на 5 млн грн".

Про це повідомляє прес-служба МОН.

Як зазначається, кожен тренінг складається з теоретичної частини, практичного та домашнього завдання в окремо створеному кожним учасником ресурсі "Блог-щоденник навчання" на платформі Teams (Microsoft). Тренінги будуть відбуватися з періодичністю один раз на два тижні, до їх проведення залучені як представники Міністерства, так і міжнародні експерти. Після закінчення курсу тренери пройдуть незалежне оцінювання та складатимуть іспит, після якого отримують сертифікати з правом проведення подальшого навчання інших педагогічних працівників, які задіяні у сфері інклюзивної освіти.

Слухачі курсу – делеговані регіонами представники ресурсних центрів підтримки інклюзивної освіти. Заходи проводяться з метою створення команди тренерів з усіх областей України та м. Києва, які навчатимуть на постійній основі різні групи учасників (від директорів закладів освіти до асистентів вчителів) із розумінням спільних алгоритмів дій і при налагодженні взаємодії.

Нагадаємо, з Держбюджета виділять кошти на онлайн-навчання в школах.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати