09 липня 2015, 12:16

Мін'юст збирає свідчення постраждалих в Криму, Донецькій та Луганській областях для звернення до ЄСПЛ

Прес-служба Міністерства юстиції України

На офіційному веб-сайті Мін'юсту оприлюднені анкета та методичні рекомендації для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м.Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, повідомляє прес-служба Міністерства юстиції.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Таке опитування має проводитись неурядовими організаціями, вищими навчальними закладами та іншими установами для збору інформації безпосередньо від осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України.

Ця інформація буде використовуватися Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини при підготовці чергової міждержавної заяви «Україна проти Російської Федерації» в якості прикладів порушень Російською Федерацією прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, на вказаних територіях. Наведення таких фактів у міждержавній заяві та підтвердження їх відповідними свідченнями конкретних осіб, які будуть міститися у анкетах, значно підсилять позицію Уряду, подану до Європейського суду з прав людини.

 Анкета та методичні рекомендації для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод

 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати