07 травня 2015, 15:28

Мін'юст зареєстрував зміну керівника «Укртранснафти»

Прес-служба Міністерства юстиції України

Головне управління юстиції Києва зареєструвало зміну керівника ПАТ «Укртранснафта» після виправлення неточностей в документах, повідомляє прес-служба Міністерства юстиції України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Державний реєстратор вніс зміни до Єдиного державного реєстру у частині інформації про нового керівника ПАТ «Укртранснафта» Романа Сидорака замість відстороненого Олександра Лазорка, зареєструвавши їх на підставі поданих документів.

Відповідно до ч. 2 ст.19 Закону «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» для реєстрації зміни відомостей про керівника юридичної особи, серед інших документів передбачено подання реєстраційної картки Форми 4.

27 квітня на розгляд державного реєстратора було подано пакет документів про внесення відповідних змін щодо нового керівника ПАТ «Укртранснафта». За результатами перевірки було виявлено, що реєстраційна картка Форми 4 була заповнена неналежним чином.

Зокрема, замість імені діючого на той момент керівника Олександра Лазорка (якого було відсторонено від посади на підставі рішення наглядової ради від 19.03.2015, але не звільнено), у відповідному розділі форми в якості керівника було вказано ім’я тимчасового виконувача обов’язків Романа Сидорака. Крім того, не було вказано, що Роман Сидорак є особою, яка має право підписувати документи із відповідним зазначенням правових підстав.

Про відповідні неточності одразу ж в телефонному режимі було повідомлено відповідальному працівникові «Укртранснафта»,який подавав документи. Окрім того, зазначеного представника ПАТ було детально проконсультовано, яким саме чином необхідно заповнити документи.

Попри такі дії реєстратора, всі вказані помилки були повторно допущені заявником при подачі документів 30 квітня 2015.

Після додаткових роз’яснень заявником втретє було подано документи 7 травня 2015 року.

З урахуванням того, що помилки було усунуто, реєстраційна дія була проведена протягом години з моменту подачі документів.

 

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати