29 грудня 2023, 14:56

Мін’юст подав позов про застосування санкції до АТ "Ільюшн Фінанс Ко."

Пресслужба Мін’юсту

28 грудня 2023 року Міністерством юстиції України подано до Вищого антикорупційного суду позов про застосування санкції, передбаченої п. 1-1 ч. 1 ст. 4 Закону України "Про санкції" до АТ "Ільюшн Фінанс Ко.". Про це повідомила пресслужба Мін’юсту.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У 2023 році до державного бюджету України надійшло $42,6 млрд зовнішнього фінансування".

Як зазначається, АТ "Ільюшн Фінанс Ко." є спеціалізованою компанією, що входить до складу державної корпорації "Ростех", та відповідає за функціональний напрям у сфері лізингу, управління обслуговування та продажу літаків, виготовлених на російських авіаційних заводах.

"До початку та під час повномасштабного вторгнення рф в Україну АТ "Ільюшн Фінанс Ко." системно співпрацює з вищим політичним керівництвом рф та бере участь в матеріально-технічному забезпеченні збройній агресії рф, а також сприяє вищому політичному керівництву рф у протидії санкційним обмеженням, які були застоcовані до рф через розв’язання агресивної війни проти України"– йдеться в повідомленні.

Предметом стягнення в дохід держави є два середньомагістральні пасажирські літаки Ан-148-100Е.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати