04 лютого 2020, 14:30

Мінсоцполітики презентувало нову модель офісів для прийому документів у регіонах

Прес-служба Мінсоцполітики

Міністерство соціальної політики України презентувало модель розміщення фронт-офісів у регіонах, яка значно полегшить подачу документів для оформлення соціальних виплат.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Перерахунок розміру субсидій в лютому відбудеться автоматично".

Про це повідомила Міністр соціальної політики України Юлія Соколовська, зазначає прес-служба Мінсоцполітики.

"Наша мета - максимальна легкість і доступність соціальних сервісів для українців. Саме тому ми запроваджуємо модель фронт-офісів - центрів, в яких люди можуть подати документи на оформлення соціальних виплат та послуг. Суть фронт-офісу - територіальна доступність до людини - в перспективі такі послуги будуть надаватися в кожній ОТГ. На розвиток фронт-офісів в регіонах ми передбачили 150 млн грн у 2020 р.", - зазначила Юлія Соколовська.

За словами Міністра, мешканці більше 70% новостворених ОТГ країни не мають змоги швидко поруч з домом подати документи, їм часто доводиться їхати 20-70 км "в район" для отримання адміністративних послуг соціального характеру. Існуюча мережа ЦНАПів та фронт-офісів не охоплює у межах 10 км радіусу 12 млн населення. Тому міністерство пропонує відкривати фронт-офіси в усіх ОТГ та готове за кошти Світового Банку сприяти забезпеченню їх комп’ютерною технікою для підсилення спроможності громад щодо розвитку цих сервісів.

Нагадаємо, Мінсоцполітики створило інтерактивну карту отримувачів гуманітарної допомоги.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати