23 березня 2015, 11:03

Мінприроди оприлюднило дані про спецдозволи на видобування корисних копалин

Урядовий портал

Мінприроди відкрило доступ до даних, що стосуються заявок на користування надрами, зокрема, про вартість отримання подібних дозволів та стан розгляду заявок. Про це повідомила прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


«Міністерство екології та природних ресурсів продовжує втілювати стандарт прозорості в надрокористуванні. Наступним кроком стало відкриття Мінприроди інформації про вартість спеціальних дозволів на користування надрами та придбаної надрокористувачами геологічної інформації, що були продані в останні роки», - йдеться у повідомленні.

Усю відповідну інформацію тепер можна знайти за посиланням.

Також у вільному доступі відтепер можна знайти інформацію про стан розгляду заявок на отримання спецдозволів на користування надрами. Тепер кожен зацікавлений надрокористувач або просто громадянин України зможе не лише дізнатися про те, яка заявка на якій стадії розгляду перебуває, а й отримати уявлення про обсяги і ефективність роботи Державної геологічної служби України.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати