02 липня 2020, 11:21

Міністр захисту довкілля виступив за обмеження обігу пластикових пакетів

Урядовий портал

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Роман Абрамовський виступає за обмеження обігу пластикових пакетів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В Україні набув чинності закон про кримінальні проступки".

Про це він заявив під час брифінгу у КМУ, зазначає Урядовий портал.

Зокрема, йдеться про законопроект №2051-1, який народні депутати схвалили у першому читанні. "Цей законопроект направлений на обмеження пластикових пакетів в об’єктах роздрібної торгівлі, громадського харчування та надання послуг, - наголосив Роман Абрамовський. - На першому етапі забороняється безоплатне поширення пластикових пакетів. Не існує безкоштовних пакетів. Ми платимо за них у вартості середнього чеку в незалежності від того - беремо ми їх чи ні. Відтепер будемо платити лише за те, що використовуємо".

При цьому під заборону підпадає і поширення оксорозкладних пластикових пакетів.

Так, у разі прийняття Закон вступить у дію з 1 січня 2021 р. - від цього дня усі тонкі пластикові пакети товщиною до 50 мікрон буде заборонено поширювати. "Можна буде використовувати лише надлегкі пластикові пакети з товщиною стінки до 15 мікрон, - уточнив Роман Абрамовський. - Ці пакети використовуються для м’яса, риби та продуктів з них, а також сипучих продуктів, для яких пакет є первинною упаковкою".

Нагадаємо, Президент підписав закон щодо недопущення нарахування штрафів за кредитами в період карантину.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати