16 червня 2020, 13:52

Міністр охорони здоров’я назвав причини зростання COVID-19 в Україні

Урядовий портал

Значне зростання кількості нових випадків захворювання на COVID-19, яке спостерігається в країні з минулого тижня, пов’язане з нехтуванням громадянами рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я щодо профілактики зараження коронавірусною інфекцією.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Президент дав завдання швидше виплатити страховки медикам, постраждалим від COVID-19".

Про це заявив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, повідомляє Урядовий портал.

"Значне зростання кількості підтверджених випадків на COVID-19 у нас почалося минулого тижня, коли ми стійко перейшли поріг і почали ставити своєрідні антирекорди - більше 600 випадків за добу, було і 753 випадки на минулому тижні. Ми пов’язуємо це, в тому числі, з тим, що люди переплутали пом’якшення карантинних заходів з повним скасуванням всіх обмежень, які існують в країні. Деякі українці повністю нехтують такими рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я як дотримання соціальної дистанції, користування антисептиками та масками", - підкреслив він.

Крім цього, за словами Міністра, спалахи хвороби в окремих населених пунктах часто пов’язані з проведенням святкових заходів без дотримання карантинних обмежень. Також у країні спостерігається ріст кількості звернень громадян з симптомами коронавірусної хвороби, а також госпіталізації хворих.

Нагадаємо, ВРУ підтримала закон щодо ненарахування штрафів за кредитами на час карантину.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати