10 лютого 2020, 15:18

Міністр оборони України анонсував електронні військові квитки

Радіо Свобода

В українській армії запровадять електронні військові квитки.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Як отримати довідку про доходи онлайн: роз’яснення".

Про це повідомив Міністр оборони України Андрій Загороднюк, зазначає Радіо Свобода.

За його словами, в Міноборони існує проєкт автоматизації процесів під "кодовою назвою "Пласт"". "У цьому році він вже буде. Уже зараз ми з ним працюємо. У тестовому режимі буде наприкінці I кварталу. І в першому півріччі вже запрацює. Це перехід на безпаперову форму. У нас взагалі цілий ряд напрямків саме по електронному документообігу. Цей проєкт стоїть всередині. Так само в першому півріччі в нас вже будуть перші електронні військові квитки як тестові. Хоча їхнє розповсюдження займе деякий час. Може, ще рік", - розповів пан Загороднюк. - Він може бути у вас і на телефоні, і як картка пластикова. Це набагато краще, ніж той, що є зараз, навіть у будь-яких польових умовах. Це буде картка зі штрих-кодом, якій буде відповідати запис в електронній системі. Ми презентуємо цей проєкт вже у лютому".

Також міністр зауважив, що уряд збирається оцифрувати весь військовий облік. "У нас є база даних офіцерського складу, ми формуємо базу усіх військовослужбовців, солдатів та сержантів, але ще буде база усіх військовозобов’язаних. Це мільйони людей. Звичайно, на це піде час. Ми співпрацюємо з Кабміном, з їхніми цифровими програмами. І коли це буде реалізовано, то фактично отримання всіх паперів з військкомату. Якщо вам не треба туди приходити, як у центр комплектації, підписати контракт чи поступити на службу тощо, ви зможете отримувати віддалено, через електронний цифровий підпис і без приходу в сам військкомат", - зазначив він.

Нагадаємо, у шести областях запустили державний аграрний реєстр у пілотному режимі.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати