03 січня 2023, 18:41

Мінінфраструктури: Завершена розробка системи електронної товарно-транспортної накладної

Пресслужба Міністерства інфраструктури України

Перші три компанії-провайдери (EDIN, ПТАХ та AgriChain) пройшли тестування щодо взаємодії з Системою електронного документообігу е-ТТН. Завдяки їй здійснюється реєстрація, облік та обмін товарно-транспортних накладних в електронній формі між учасниками автомобільних вантажних перевезень. Про це повідомила в Facebook пресслужба Міністерства інфраструктури України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд прийняв постанову щодо підтримки осіб, які потребують реабілітації".

Як зазначається, дві компанії (EDIN та ПТАХ) вже успішно завершили тестування взаємодії, а ще одна компанія (AgriChain) отримала рекомендації щодо доопрацювання свого програмного забезпечення.

Загалом до проєкту е-ТТН Системи приєднались 19 провайдерів електронного документообігу, враховуючи вищезгадані компанії.

У міністерстві зазначили, що наступний етап проєкту – впровадження і тестування Системи е-ТТН з бізнесом – починається вже в січні 2023 року. Мета етапу – підвищити якість та прозорість процесу перевезень, істотно спростити та прискорити взаємодію між вантажовідправником, перевізником і вантажоодержувачем, усунути корупційні ризики та покращити умови ведення бізнесу.

Щоб підготуватися до використання е-ТТН, бізнесу достатньо укласти договір з одним із провайдерів, залучених до проєкту.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати