26 серпня 2020, 12:13

Мінфін затвердив порядок подання фінансовими агентами звіту в рамках Угоди FATCA

Урядовий портал

На виконання положень Угоди між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки для поліпшення виконання податкових правил й застосування положень Закону США "Про податкові вимоги до іноземних рахунків" (FATCA) (далі - Угода FATCA) Міністерство фінансів України затвердило Порядок заповнення і подання фінансовими агентами звіту про підзвітні рахунки.

Читайте також: "Оновлення Угоди про асоціацію: Україна хоче домовитися про переговори з ЄС".

Про це повідомляє Урядовий портал.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Зазначається, що відповідно до документа фінансові агенти України зможуть подавати до ДПС України через платформу IDES (International Data Exchange Services) звіти про підзвітні рахунки, відкриті платниками податків США в українських фінансових установах у випадках та в обсязі, визначених Угодою.

Зокрема, звіт про підзвітні рахунки заповнюється англійською мовою (латинськими буквами) та подається виключно в електронній формі одним XML-файлом. У разі відсутності у фінансового агента підзвітних рахунків у звітному періоді до ДПС через IDES надається звіт з нульовими даними.

Так, лбмін інформацією буде централізовано здійснюватися ДПС України до податкового органу Сполучених Штатів Америки (IRS) з дотриманням вимог українського законодавства.

Ознайомитись з наказом та строками подання звітності можна за посиланням.

Обмін інформацією поки що буде здійснюватися в односторонньому порядку - від України до США, але Українська сторона в подальшому зможе провести консультації із Сполученими Штатами про внесення змін до угоди в частині запровадження двостороннього обміну.

Нагадаємо, схвалено концепцію реформи фінансування системи забезпечення населення культурними послугами.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати