04 серпня 2021, 11:49

Мінекономіки розпочало процес переорієнтації роботи Державних центрів зайнятості

Пресслужба Мінекономіки

Мінекономіки розпочало процес переорієнтації роботи Державних центрів зайнятості. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Хто має можливість скористатися правом на добровільне декларування доходів?"

Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки. 

«Зараз ми опрацьовуємо спільну концепцію з реформи центрів зайнятості. На часі питання їх перепрофілювання під потреби роботодавця. Також йдеться про удосконалення та осучаснення систем навчання, перепідготовки кадрів. Це низка простих речей, які можна змінювати вже зараз у напрямку потреб роботодавців та шукачів роботи», – підкреслив Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки Олексій Любченко.

Також він зауважив про посилення зворотного зв’язку з роботодавцями та бізнесом щодо державного замовлення у вищій освіті: «Україна щорічно інвестує близько 40 млрд грн на безкоштовну вищу освіту. І ця інвестиція має бути розумною та виваженою – необхідний діалог щодо потреб економіки, визначення пріоритетів, на підготовку яких саме спеціалістів державі необхідно витрачати кошти».

Позитивним зрушенням у розв’язанні питання дефіциту кадрів Перший віце-прем’єр-міністр назвав політику Уряду щодо наближення закладів професійно-технічної освіти до потреб територіальних громад та передачі їх у комунальну власність громад. На його думку, така політика є корисною для розвитку регіональних економік та запорукою розвитку місцевого бізнесу.

 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати