02 квітня 2021, 8:29

Мінцифра розробила методичні рекомендації щодо територіальної доступності до адмінпослуг

Прес-офіс Мінцифри

Команда Мінцифри створила рекомендації та карти моделювання майбутньої мережі ЦНАП, їхніх територіальних підрозділів і віддалених робочих місць.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд оновив правила паркування: що змінилось?"

Про це повідомляє Прес-офіс Мінцифри.

Програма ЄС «U-LEAD з Європою» надала підтримку у проведенні дослідження доступності послуг для мешканців громад. Сьогодні українці можуть отримати адмінпослуги у 720 ЦНАП. До 2024 року плануємо розширити мережу до 3867 точок доступу — це 1438 ЦНАП, 2326 віддалених робочих місць та 103 територіальні підрозділи ЦНАП.

«Стратегічна мета Мінцифри — сучасний ЦНАП у кожній громаді з розвиненою мережею територіальних підрозділів та віддалених робочих місць адміністраторів ЦНАП. Це дозволить кожному отримувати держпослуги поруч зі своєю домівкою. На основі моделювання ми зможемо розробити конкретні кроки та етапи розвитку точок доступу до адмінпослуг. Крім цього, ми уникнемо погіршення доступу до послуг під час реформи децентралізації, зокрема зменшення кількості районів» - заявила Заступниця Міністра цифрової трансформації Людмила Рабчинська.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати