18 травня 2021, 15:38

Мінцифра почала збір офіційних заявок для отримання інтернет-субвенції

Пресслужба Мінцифри

До 28 травня включно триватиме прийом офіційних заявок від голів громад для участі у проєкті “Інтернет-субвенція”.Метою проєкту є надання технічної можливісті для 1.5 млн українців вперше підключитися до оптичного інтернету, підключити 6 тисяч навчальних, медичних, культурних закладів до оптичного інтернету та вперше покрити 3 тисячі українських сіл оптичними мережами. Заповнити заявку можна на порталі Дія: https://bit.ly/3hxQgfY.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Нові правила отримання житлових субсидій: що змінилося?"

Про це повідомляє пресслужба Мінцифри.

 Субвенцію отримає громада на ті села, яким від найменшої суми фінансування буде найбільше користі. Пріоритетність населених пунктів визначатиметься за формулами, що визначені у Постанові КМУ,  які враховують кількість жителів сіл і кількість об’єктів соціальної інфраструктури (шкіл, дитсадків, ЦНАПів, медзакладів, бібліотек та інших соцоб’єктів). 

У державному бюджеті України на 2021 рік закладені 500 млн грн на проєкт “Інтернет-субвенція”. Щоб успішно його втілити, Мінцифра створила окремий сайт, де можна дізнатися усі подробиці отримання фінансування і стежити за перебігом проєкту в реальному часі.0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати