29 березня 2021, 16:19

Ліга студентів АПУ в травні проведе юридичний ярмарок вакансій

Ліга студентів АПУ

Ми всі - творці своєї власної історії, але деколи доля дає нам шанс, який просто незаконно не використати. Legal HR Fair — саме про це, адже тут збуваються мрії, бо це найбільший юридичний ярмарок вакансій в Україні!


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Підсумки позачергового засідання Правничої Асамблеї АПУ: посилення регіональної політики, "соціальний ліфт"

163598858_5207263699314880_2986446962101826091_o

Для усіх абітурієнтів, студентів та навіть практиків Ліга студентів АПУ вже вкотре організовує захід, який здатен перевернути життя з ніг на голову!

Тому що Legal HR Fair - це можливість
- провести день разом із майбутніми роботодавцями;
- знайти омріяне стажування чи роботу;
- поспілкуватися з професійними HR-менеджерами;
- отримати цінні знання щодо пошуку та вибору роботи;
- навчитися правильно складати резюме;
- дізнатися, як пройти співбесіду в компанії-мрії;
- відвідати майстер-класи від топ-менеджменту найкращих компаній.
Тут зберуться найкращі роботодавці юридичного ринку України, щоб захантити саме Вас.

Ваша справа - лише зареєструватись, надіслати резюме та прийти на захід! Тому не втрачайте можливість, реєструйтесь та завантажуйте своє резюме.

P. S. Навіть якщо Ви фізично не зможете бути присутніми на заході, реєструйтесь, адже всі роботодавці отримають доступ до резюме!

Головне, не забудьте взяти захисну маску, витерти руки антисептиком, бо офлайн заходи повертаються!

За додатковою інформацією щодо участі у заході звертайтесь, будь ласка, за тел.: +38 (068) 621-53-68, e-mail: int_development@ligauba.org.ua Контактна особа – Діана Ляшенко.

За додатковою інформацією щодо можливостей партнерства звертайтесь, будь ласка, за тел.: +38 (097) 565-43-33, e-mail: ext_relations@ligauba.org.ua  Контактна особа – Юлія Серединська.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати