03 вересня 2015, 17:57

КПД Консалтинг в судовому порядку підтвердила право клієнта на відшкодування 2 млн грн ПДВ

КПД Консалтинг

Юридична компанія КПД Консалтинг успішно представила товариство з обмеженою відповідальністю «Лаггар» у спорі з Державною податковою інспекцією у Дніпровському районі головного управління ДФС у м. Києві про відшкодування податку на додану вартість в розмірі 2 054 465,00 гривень.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Завдання клієнта включало попередні перемовини  з податковими органами та оскарження їх рішень  в межах процедури адміністративного оскарження, підготовку та подачу позову і представництво клієнта на судових засіданнях в Окружному адміністративному суді міста Києва.

Як результат право клієнта на відшкодування більш ніж 2 млн грн було повністю доведено та підтверджено судом: позов був повністю задоволений шляхом скасування податкового повідомлення-рішення.

Проект був успішно реалізований командою під керівництвом Віталія Пацюка, партнера та співкерівника Податкової практики.

ТОВ «Лаггар» є дочірнім товариством компанії "Хай Крісталс Технолоджис Лімітед" (Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії), що фокусується на інвестуванні в нерухомість та наданні послуг з управління офісними та іншими комерційними об’єктами.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати