28 квітня 2015, 16:03

Компартія Харкова виконає рішення суду щодо заборони мітингу 1 травня

УНІАН

У Харкові активісти Комуністичної партії України не мають наміру оскаржувати рішення адміністративного суду щодо заборони проведення мітингу та ходи 1 травня. Як передає УНІАН, про це повідомила перший секретар харківського обкому КПУ Алла Александровська.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


"Ми категорично незгодні, але рішенню суду ми підкоримося, рішення суду ми виконувати будемо", - сказала вона.

Александровська пояснила, що керівництво партії не бачить сенсу подавати апеляцію, оскільки на її розгляд суд має 10 діб, а тому рішення не буде винесене до 1 травня.

"Якби я знала, що до 1 травня розглянуть апеляцію, і ми доб'ємося рішення, я би це зробила. Але я знаю, що до 1 травня вони не будуть розглядати. А це значить, що я маю негайно виконувати рішення цього суду", - наголосила перший секретар обкому.

При цьому вона зазначила, що 9 травня комуністи традиційно візьмуть участь у покладанні квітів до меморіалу. За словами Александровської, День Перемоги — це загальне свято, тому комуністи не будуть подавати жодних заявок про участь у загальних покладаннях квітів до меморіалів слави.

24 квітня за зверненням міської ради Харківський окружний адміністративний суд заборонив активістам КПУ проводити у Харкові ходу та мітинг 1 травня.

До міськради Харкова надійшло звернення Служби безпеки України про заборону будь-яких неофіційних масових заходів з 20 квітня до 10 травня, оскільки, за даними міліції, існує загроза терористичних актів, що підтверджує аналіз оперативної ситуації.

Влада Харкова заявила, що буде звертатися до суду з проханням забороняти всі неофіційні масові акції під час травневих свят.

Загалом на травневі свята в Харківській області заплановано майже 90 офіційних масових заходів, в тому числі, вшанування ветеранів та покладання квітів до меморіалів.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати