12 вересня 2022, 16:05

Компанії з реєстру НАЗК «Міжнародних спонсорів війни» відтепер в міжнародній базі даних World-check

Пресслужба НАЗК

Відтепер усі компанії, які продовжують співпрацювати з агресором та включені до списку «Міжнародних спонсорів війни», а також ті, що будуть додаватися до нього у майбутньому, вносяться до бази даних World-Check з метою захисту фінансового сектора всіх країн світу від спонсорів російської війни.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "БЕБ арештувало активи, 420 млн грн та понад 700 тис. товарів компаній відомої російської бізнесвумен"

Таку відповідь отримало Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) від міжнародної компанії LSEG, власників  Refinitiv – оператора бази World-Check.

«Іноземні компанії, які продовжують співпрацю із росією, незважаючи на санкційні обмеження, потрапили до World-check – найбільшої у світі бази для перевірки контрагентів щодо зв’язків з терористичними організаціями, шахрайством тощо. Це створить їм суттєві проблеми у подальшій підтримці війні, адже банки і страхові компанії використовують World-check для оцінки ризиків. Відтак, співучасники війни будуть обмежені у вільному доступі до особистих і корпоративних фінансів», – зазначив Голова НАЗК Олександр Новіков.

 Список «Міжнародних спонсорів війни» розроблено НАЗК та розміщено на порталі «Війна і санкції». Туди входять міжнародні компанії, які забезпечують державний та приватний сектор товарами і послугами критичного призначення, а також поповнюють бюджет країни агресора, тим самим фінансуючи війну.

Наразі до списку включені такі компанії, як Насперс, ТМС Танкерс Лтд, Мінерва Марін, Тенамаріс Шіпс Менеджмент Інк, Дельта Танкерс Лтд, Дайнаком Танкерс Менеджмент Лтд, Леруа Мерлен, ОупенУей Груп. Детальніше – на Порталі «Війна і санкції».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати