21 вересня 2022, 12:12

Команда прокурора Міжнародного кримінального суду отримала можливість працювати в Україні більш ефективно

Інформаційне управління Верховної Ради України

Верховна Рада ухвалила законопроєкт №7728, який надає можливість вчиняти процесуальні дії на території України співробітникам Міжнародного кримінального суду (МКС). Відповідне рішення підтримав 331 депутат.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Законопроєкт «Про Національний реєстр викидів та перенесення забруднювачів» прийнято в цілому"

Про це повідомляє Інформаційне управління Верховної Ради України.

«До ухвалення цього законопроєкту була можливість вчиняти процесуальні дії виключно одній особі - прокурору МКС пану Хану. Зараз ми внесли зміни й надали можливість іншим працівникам МКС здійснювати процесуальні дії, але за погодженням з генеральним прокурором України. Зберігаючи повноту й відповідальність за ті процесуальні дії, які відбуватимуться на території України, ми надаємо можливість більш ефективно працювати команді прокурора Міжнародного кримінального суду», - зауважив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету із питань правоохоронної діяльності Сергій Іонушас.

Він додав, що набуття чинності цим законопроєктом сприятиме швидшому розслідуванню воєнних злочинів на території нашої держави.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати