01 липня 2020, 13:19

Київ поки не запроваджує е-квиток, - Віталій Кличко

Прес-служба КМДА

Столиця відкладає запровадження єдиного електронного квитка, аби уряд врегулював питання надання пільг на проїзд пільговиків із інших міст у громадському транспорті Києва.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У Києві посилюють протиепідемічні заходи".

Про це заявив мер столиці Віталій Кличко, прес-служба КМДА.

"Щоб усі категорії пільговиків могли користуватися громадським транспортом безкоштовно, ми ухвалили рішення про відкладення запровадження єдиного електронного квитка у столиці. Хоча в нас для цього все готове, і Київ збирався перейти на електронний квиток із 1 липня. Таким чином, уряд отримає можливість розробити зміни до законодавства щодо надання пільг на проїзд пільговим категоріям громадян, зокрема на проїзд пільговиків із інших міст у громадському транспорті Києва", - сказав він. 

За його словами, хоча держава і повинна компенсувати проїзд для пільгових категорій, із 2015 р. ці витрати покладені на місцеві бюджети.

"Столиця забезпечує пільговий проїзд киянам, які мають на це гарантоване державою право. Але покрити витрати на перевезення пільговиків з інших регіонів після введення електронного квитка, Київ не зможе. Тому держава повинна врегулювати це питання на законодавчому рівні. Як вона компенсуватиме громадянам пільгових категорій витрати на проїзд у громадському транспорті. І ми дали урядовцям таку можливість до 1 січня наступного року", - зазначив мер.

Нагадаємо, ДФС змінила графік роботи на період продовження карантину.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати