27 жовтня 2022, 11:12

Кількість звернень громадян щодо кримінальних правопорушень за час війни зменшилась на 25%

Пресслужба МВС

Про це перший заступник міністра внутрішніх справ повідомив в ефірі телемарафону «Єдині новини». За словами Євгенія Єніна, останні місяці не зафіксовано зростання злочинів, ані в Закарпатській області, яка прийняла чимало наших громадян, ані на Львівщині чи інших західних регіонах держави.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "430 дітей загинуло внаслідок збройної агресії рф в Україні"

«Наприклад, зареєстрованих заяв та повідомлень про злочини на Закарпатті, в порівнянні з минулим роком, менше майже на 10%. У Львові – менше на 20%. Загалом по державі показник щодо розгляду заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події знизився на 25%. Тобто немає жодних підстав вважати, що зростання кількості людей у західних регіонах негативно вплинули на загальну криміногенну ситуацію. Вона має негативну динаміку, тобто кількість повідомлень зменшується, і є такою всі вісім місяців від початку широкомасштабного вторгнення», – повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ.

Проте, як зауважив Євгеній Єнін, спостерігається певне зростання кількості дорожньо-транспортних пригод.

«Не можна говорити, що це є сталим трендом. Тим не менш, минулої доби на автошляхах сталося 705 ДТП, у яких загинули 19 і травмувалися 173 особи. Тому водіям і пішоходам слід бути уважними, а надто за умов вимушеного відключення освітлення вулиць», – застеріг посадовець.

Крім того, Євгеній Єнін вкотре акцентував увагу на необхідності утриматися від відвідування лісистої місцевості, або пересування поза межами асфальтованих доріг, з огляду на масштабне забруднення третини території держави вибухонебезпечними предметами та тривалістю робіт з розмінування. Він нагадав українцям, що у разі виявлення підозрілих предметів слід одразу телефонувати на екстрені номери ДСНС чи Нацполіції. Або ж повідомляти про небезпечну «знахідку» за допомогою інтерактивного застосунку «Розмінування України», яким вже скористалися декілька тисяч українців.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати