26 січня 2022, 19:11

Кібератаки 14 січня: опубліковано фрагмент дослідження

Пресслужба Держспецзв'язку

На сайті Урядової команди реагування на надзвичайні комп’ютерні події CERT-UA опубліковано фрагмент дослідження кібератак 14 січня з технічною інформацією про подію.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Від кібератаки 14 січня постраждали 22 державних органи"

Про це повідомляє пресслужба Держспезв'язку.

У документі говориться, що найбільш вірогідним вектором реалізації кібератаки є компрометація ланцюга постачальників (supply chain), що дозволило використати наявні довірчі зв’язки для виведення з ладу пов’язаних інформаційно-телекомунікаційних та автоматизованих систем. Водночас не відкидаються ще два можливих вектори атаки, а саме – експлуатація вразливостей OctoberCMS та Log4j.

Урядова команда реагування на комп’ютерні надзвичайні події України CERT-UA вжила заходів зі збору цифрових доказів, вивчення зразків шкідливих програм і проведення комп’ютерно-технічних досліджень, в тому числі – відновлення інформації після її навмисного знищення. Наразі триває аналіз даних та дослідження обставин кіберінцидентів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати