01 липня 2015, 10:38

Кабмін та коаліція знайшли компромісний варіант щодо питання касових апаратів

РБК-Україна

Кабінет міністрів України та парламентська коаліція знайшли компромісний варіант щодо врегулювання питання впровадження касових апаратів для підприємців ІІІ групи. По це заявив перший заступник голови Верховної Ради України Андрій Парубій на початку пленарного засідання парламенту, передає РБК-Україна.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


"Ми змогли знайти компромісний варіант, який би не робив великого навантаження на підприємців, який був би прийнятний для МВФ. Ця позиція була прийнята всіма фракціями коаліції та урядом, і після того, як будуть роздані таблички, цей законопроект буде поставлений на голосування, і, я переконаний, буде підтриманий залом", - сказав Парубій.

Він зазначив, що зараз порівняльні таблиці змін до закону готуються і будуть роздані депутатам протягом пленарного засідання.

"Як тільки таблички будуть роздані, цей законопроект буде поставлений на голосування", - сказав віце-спікер.

Нагадаємо, фізичні особи-підприємці III групи з 1 липня 2015 р. зобов'язані використовувати касові апарати (РРО). Це передбачено законом України № 71-VІІІ "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо податкової реформи)".

Вчора, 30 червня, народні депутати з фракції Радикальної партії Олега Ляшка заблокували трибуну Верховної Ради України з вимогою ухвалити законопроект про відстрочку обов'язкового введення касових апаратів для фізичних осіб-підприємців третьої групи з 1 липня 2015 р.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати