30 вересня 2020, 17:02

Кабмін продовжив програму "теплих" кредитів ще на рік

Прес-служба Міністерства енергетики України

Міненерго ініціювало продовження програми «теплих» кредитів та розширення заходів, для яких передбачено держпідтримку.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Кабмін затвердив стратегію вирішення проблеми невиконання судових рішень, боржником в яких є держорган"

Про це повідомляє прес-служба Міненерго.

Сьогодні Кабінет Міністрів прийняв розроблене Міністерством енергетики рішення щодо продовження у 2021 році програми «теплих» кредитів.

На наступний рік програма спрямована на надання кредитів для мешканців індивідуальних будинків та передбачає фінансування на суму 150 млн грн.

Окрім того, громадяни отримають можливість залучати «теплі кредити» на придбання електроакумулюючих систем (систем накопичення енергії), обладнання для заряджання електротранспорту та інтелектуальних лічильників електроенергії.

«За 6 років своєї роботи «теплі» кредити довели свою ефективність. Держава допомагає родинам інвестувати у зазвичай недешеві заходи з енергоефективності, а населення активніше долучається до енергозбереження і в результаті зменшує витрати на комунальні послуги», – зазначила т. в. о. Міністра енергетики Ольга Буславець.

Вона повідомила, що фінансування програми у 2021 році підтримали народні депутати з профільного комітету Верховної Ради.

Нагадаємо, Уряд вирішив провести конкурс ескізів великого Державного герба.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати