20 січня 2021, 14:02

Кабмін підтримав врегулювання державно-приватного партнерства у дорожній галузі

Прес-служба Мінінфраструктури

Сьогодні, 20 січня, на своєму засіданні Уряд схвалив законопроєкт «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо врегулювання бюджетних відносин під час реалізації договорів, укладених в рамках державно-приватного партнерства, у тому числі концесійних договорів». Він законодавчо врегульовує питання впровадження довгострокових бюджетних зобов’язань у рамках здійснення ДПП, тим самим даючи «зелене світло» реалізації перспективних проєктів на умовах ДПП.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд схвалив створення Держфонду підтримки медицини, спорту, освіти, культури та науки"

Про це повідомляє прес-служба Мінінфрраструктури.

«Впровадження перспективних проєктів державно-приватного партнерства у дорожній галузі – один із головних пріоритетів для нашого Міністерства на цей рік. Ми хочемо залучити приватних інвесторів на ринок українських автошляхів. Для цього вже розроблена Перша програма ДПП у дорожній галузі, в рамках якої на першому етапі ми відновимо 6 потенційних пілотних ділянок доріг загальною протяжністю 1400 км. Проте для її реалізації вкрай необхідне прийняття законопроєкту щодо врегулювання умов та особливостей взяття довгострокових бюджетних зобов’язань у рамках здійснення державно-приватного партнерства. Вдячний Уряду за підтримку цього рішення і дуже сподіваємось на якнайскоріше схвалення цього закону депутатами», - зазначив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

За його словами, законопроєкт передбачає можливість сплачувати за збудовану за рахунок приватних інвестицій інфраструктуру в розстрочку протягом 20-30 років. При цьому, оплата здійснюватиметься після завершення будівництва чи реконструкції автошляху та залежатиме від його подальшого якісного утримання. «Дороги не будуть платними для громадян. За інфраструктуру платитиме держава, але в розстрочку протягом 20-30 років. Якщо дорога не утримуватиметься відповідно до встановлених стандартів, платіж інвестору з боку держави зменшується на відповідний розмір штрафів, що визначається договором», - пояснив Міністр.

Нагадаємо, зарплати вчителів зростуть на 20%.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати