20 січня 2021, 13:43

Уряд схвалив створення Держфонду підтримки медицини, спорту, освіти, культури та науки

Прес-служба Мінфіну

Урядом схвалено розроблений Мінфіном законопроєкт «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо створення Державного фонду підтримки медицини, спорту, освіти, культури та науки».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: ""

Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

Проєктом закону пропонується створити державний фонд підтримки медицини, спорту, освіти, культури та науки у складі спеціального фонду Державного бюджету України, до якого будуть спрямовуватися ліцензійні платежі у сфері азартних ігор та у сфері лотерей.

Зазначається, що законопроєкт сприятиме здійсненню державою компенсацій суспільству за негативні наслідки, до яких призводять азартні ігри, завдяки спрямуванню коштів, отриманих від плат за ліцензії на азартні ігри і лотереї, на соціально значущі цілі.

Починаючи з 2022 року, кошти з цього фонду спрямовуватимуться на підтримку медицини, спорту, освіти, культури та науки, а також частково до місцевих бюджетів, на території яких розташовані гральні заклади казино та зали гральних автоматів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати