22 липня 2020, 16:12

Кабмін дозволив е-реєстрацію місця проживання дітей віком до 14 років

Урядовий портал

Уряд дозволив подавати заяву щодо одночасної реєстрації місця проживання дітей до 14 років та зняття із попереднього місця онлайн через портал "Дія". Відповідно зміни до постанов №207 та №691 були ухвалені Кабінетом Міністрів України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Кабмін виділив додаткові кошти на соцдопомогу".

Про це повідомляє Урядовий портал.

"Вже за місяць ми запустимо довгоочікувану електронну реєстрацію місця проживання дітей до 14 років на порталі "Дія". Батьки 6,5 млн маленьких українців зможуть скористатися послугою онлайн. Не виходячи з дому. Без жодних папірців та довідок", – зазначає Віце-прем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Зазначається, що для того, щоб зареєструвати місце проживання дітей, батькам чи одному з них необхідно мати електронний підпис (КЕП). Потрібно буде лише заповнити заяву на порталі "Дія" - і того ж або наступного дня (крім вихідних) отримати сповіщення про реєстрацію. Оплатити адмінзбір за послугу можна буде також онлайн.

Так, спочатку послуга працюватиме у тестовому режимі в Києві, Харкові, Рівному, Львові, Луцьку, Одесі, Кривому Розі, Вінниці, Запоріжжі та Маріуполі.

Нагадаємо, Уряд утворив Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати