24 січня 2023, 17:04

INTEGRITES уклала угоду про pro bono співпрацю з Міністерством у справах ветеранів України та Інститутом доступного житла

INTEGRITES

INTEGRITES, Міністерство у справах ветеранів України та Інститут доступного житла* (США) підписали угоду про співпрацю, мета якої – об’єднати зусилля задля створення житла для ветеранів війни та їхніх сімей.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Захід став логічним продовженням експертного партнерства INTEGRITES та Інституту доступного житла (ІДЖ) у рамках Ініціативи житлозабезпечення України, заснованої влітку 2022 року.

Учасники угоди зобов’язалися координувати дії для будівництва у Київській області пілотного житлового комплексу для ветеранів війни та внутрішньо переміщених осіб з числа учасників бойових дій з подальшим поширенням проєкту іншими регіонами України.

INTEGRITES та Інститут доступного житла на доброчинній основі сприятимуть залученню до проєкту міжнародних фінансових установ та інших спонсорів. Вони також консультуватимуть щодо концепції, управлінських та проєктних рішень щодо забудови з тим, аби збудований об’єкт містив у собі всі складові добробуту громади.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати