18 квітня 2024, 12:56

INTEGRITES підсилює практики нерухомості та будівництва, антимонопольного та кримінального права трьома призначеннями

INTEGRITES

INTEGRITES рада повідомити про розширення партнерського складу та приєднання нових радників практик. Анна Погребна приєднується до фірми на посаду партнера практик нерухомості та будівництва, а також інфраструктури.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «INTEGRITES – pro bono юридичний радник військовослужбовця ЗСУ».

До команди INTEGRITES також приєднуються Наталія Ковальова на посаду радника практики антимонопольного та конкуренційного права і Микола Ничипорук – на посаду радника та керівника практики кримінального права.

anna-pogrebna_1 Анна Погребна, партнер, практики нерухомості та будівництва, інфраструктури

Анна Погребна стала 14-м партнером київського офісу INTEGRITES з квітня 2024 року. Вона має понад 25 років юридичної практики, 20 з яких – у міжнародних та українських юридичних фірмах, де консультувала міжнародних та локальних клієнтів щодо великих транзакцій та угод, а також пов’язаних з ними питань фінансування, M&A та оподаткування. Її кар’єрний шлях також включає досвід юрисконсульта у великій іноземній агрокомпанії.  

Анну рекомендують як глибоко компетентного консультанта у складних будівельних та інфраструктурних проєктах. Упродовж своєї кар’єри вона накопичила значний досвід консультування клієнтів з німецькомовних країн.  

The Legal500 відзначає експертизу Анни Погребної у сфері нерухомості та будівництва з 2017 року.

Анна – випускниця Київського національного університету імені Тараса Шевченка, де отримала ступені магістра іноземних мов та спеціаліста з права.

nataliya-kovalova_1 Наталія Ковальова, радник, практика антимонопольного і конкуренційного права

Як юрист із більш як 14 роками досвіду у великих міжнародних та українських юридичних фірмах і в державному секторі, Наталія Ковальова посилює команду фірми у сфері антимонопольного та конкуренційного права. Вона консультує міжнародні та українські компанії з питань отримання дозволів на концентрацію та узгоджені дії, зловживання монопольним становищем, аналізу дистриб'юторських договорів, питань недобросовісної конкуренції. 

До приєднання до INTEGRITES у березні 2024 року міжнародні юридичні рейтинги The Legal500 і Best Lawyers відзначали експертизу Наталії з антимонопольного і конкуренційного права упродовж 2020-2023 років як Rising Star і Recommended відповідно.

Наталія Ковальова має два магістерських ступені, з міжнародного приватного права та англійської й нідерландської мов, від Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

mykola-nychyporuk_1 Микола Ничипорук, радник, керівник практики кримінального права

Микола Ничипорук повернувся до складу INTEGRITES у березні 2024 року після п’ятирічної перерви. Упродовж цього часу Микола здобув досвід роботи в інших великих юридичних фірмах та корпораціях. 

Маючи 10 років професійного досвіду, Микола Ничипорук супроводжуватиме приватних і корпоративних клієнтів у кримінальних провадженнях та внутрішніх розслідуваннях. Він консультуватиме клієнтів з усіх питань господарських злочинів та представлятиме їхні інтереси в судах та правоохоронних органах. 

У 2020-2022 роках Микола Ничипорук обіймав посаду заступника голови Комітету з захисту бізнесу Спілки українських підприємців, а потім – співголови Центру захисту бізнесу Спілки. Він брав участь у розробці та адвокації відповідного законодавства, налагодження діалогу між українською бізнес-спільнотою та державними органами з метою допомогти компаніям-членам Спілки в управлінні безпековими ризиками та належному захисті приватної та інтелектуальної власності. 

Микола Ничипорук здобув ступінь магістра права в Одеській юридичній академії. Він є активним членом Асоціації правників України та Міжнародної асоціації молодих юристів.

Олексій Фелів, керуючий партнер: «Попри війну, ми продовжуємо зміцнювати нашу команду та втілювати стратегію розбудови INTEGRITES шляхом об’єднання висококласних спеціалістів із міжнародним досвідом роботи. Ми раді вітати Анну, Наталію та Миколу у фірмі. Впевнений, що колеги підсилять експертизу INTEGRITES у відповідних практиках та швидко стануть частиною нашої дружньої команди. Важливо, що всі колеги, які приєднуються до нас, знаходяться в Києві, що дозволить нашим клієнтам отримувати якісні та своєчасні послуги».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати