14 лютого 2024, 11:30

INTEGRITES – юридичний радник наглядової ради "НАК Нафтогаз України"

INTEGRITES

INTEGRITES консультуватиме АТ "НАК "Нафтогаз України" з юридичних питань, що виникатимуть у діяльності наглядової ради товариства та його комітетів упродовж 2024 року. Відповідний договір про закупівлю укладено після оголошення результатів публічної закупівлі, що відбулася на платформі Prozorro в січні 2024 року.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Юристи INTEGRITES надаватимуть комплексні консультації з питань українського корпоративного та фінансового права, законодавчого регулювання в галузі енергетики, а також антикорупційного законодавства, комплаєнсу та управління ризиками.

Юридична фірма Simmons & Simmons (Велика Британія), яка виступає співвиконавцем угоди, консультуватиме з питань англійського права.

Команда INTEGRITES, яка працюватиме над проєктом на чолі з керуючим партнером Олексієм Фелівим, складається з юристів практик банківського та фінансового правакорпоративного права та M&A.

Олексій Фелів, керівник проєкту: "Для нашої фірми ця співпраця є почесною можливістю підтримати одного з ключових гравців українського енергетичного сектору, "НАК "Нафтогаз України", у забезпеченні енергетичної безпеки країни та протистоянні воєнним викликам. Ми докладемо всіх зусиль для успішної реалізації проєкту, що має таку значущу місію".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати