30 червня 2021, 10:55

Інспектори з паркування штрафуватимуть за стоянку на місці для осіб з інвалідністю: прийнято за основу законопроєкт

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України

Прийнято за основу проєкт Закону №4594 "Про внесення змін до статті 219 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо розширення повноважень інспекторів з паркування для захисту інтересів осіб з інвалідністю)".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Прийнято за основу проєкт Закону "Про критичну інфраструктуру"

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.

Документ надає право інспекторам з паркування від імені виконавчих комітетів (а у населених пунктах, де не створено виконавчих комітетів, - виконавчих органів, що виконують їх повноваження) сільських, селищних, міських рад розглядати справи і накладати адмінстягнення за зупинку чи стоянку транспортних засобів на місцях, на яких дозволено зупинку чи стоянку лише транспортних засобів, якими керують водії з інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю (крім випадків вимушеної стоянки).

Так само штрафуватимуть за створення перешкод водіям з інвалідністю або водіям, які перевозять осіб з інвалідністю, у зупинці чи стоянці керованих ними транспортних засобів, неправомірне використання на транспортному засобі розпізнавального знака «Водій з інвалідністю».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати