14 березня 2020, 12:05

Ілля Ємець: Україна має перейти на державне медичне страхування

Реформа системи охорони здоров’я України продовжується і повинна модифікуватися таким чином, щоб в країні було запроваджене державне медичне страхування.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "МОЗ представило законопроект для боротьби з коронавірусом".

Про це Міністр охорони здоров’я України Ілля Ємець заявив представляючи своє бачення медичної реформи на засіданні Комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, зазначає прес-служба МОЗ

«Наш курс на євроінтеграцію і демократію означає, що медицина має бути для людей. Це повинна бути цілісна система реформи. Включаючи всі ланки та рівні медицини. В демократичному суспільстві система охорони здоров’я повинна базуватися на страховій медицині. Ми за те, щоб Україна перейшла на державне медичне страхування», - заявив Ілля Ємець.

За словами очільника відомства, від реформи системи охорони здоров’я виграють всі українці: як лікарі, так і пацієнти. Серед переваг нових змін наступне:

  • безоплатність (медична допомога населенню надається безоплатно);
  • доступність (високоякісна допомога будь-якого спеціаліста доступна за наявності страхового полісу);
  • мотивація (легальна економічна мотивація найкращих та найефективніших спеціалістів системи охорони здоров’я);
  • додаткові фінанси (прозоре виявлення можливих джерел фінансового забезпечення страхової моделі);
  • незаангажованість (функція підготовки кадрів переходить до професіоналів, як наслідок - прозоре та незаангажоване ліцензування та сертифікація).

Нагадаємо, бізнес готується до зменшення обсягів продажів та грошового потоку в зв’язку з пандемією COVID-19.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати