Реформа системи охорони здоров’я України продовжується і повинна модифікуватися таким чином, щоб в країні було запроваджене державне медичне страхування.
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: "МОЗ представило законопроект для боротьби з коронавірусом".
Про це Міністр охорони здоров’я України Ілля Ємець заявив представляючи своє бачення медичної реформи на засіданні Комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, зазначає прес-служба МОЗ
«Наш курс на євроінтеграцію і демократію означає, що медицина має бути для людей. Це повинна бути цілісна система реформи. Включаючи всі ланки та рівні медицини. В демократичному суспільстві система охорони здоров’я повинна базуватися на страховій медицині. Ми за те, щоб Україна перейшла на державне медичне страхування», - заявив Ілля Ємець.
За словами очільника відомства, від реформи системи охорони здоров’я виграють всі українці: як лікарі, так і пацієнти. Серед переваг нових змін наступне:
- безоплатність (медична допомога населенню надається безоплатно);
- доступність (високоякісна допомога будь-якого спеціаліста доступна за наявності страхового полісу);
- мотивація (легальна економічна мотивація найкращих та найефективніших спеціалістів системи охорони здоров’я);
- додаткові фінанси (прозоре виявлення можливих джерел фінансового забезпечення страхової моделі);
- незаангажованість (функція підготовки кадрів переходить до професіоналів, як наслідок - прозоре та незаангажоване ліцензування та сертифікація).
Нагадаємо, бізнес готується до зменшення обсягів продажів та грошового потоку в зв’язку з пандемією COVID-19.