09 липня 2020, 13:39

ILF висловила позицію щодо звинувачення у створенні конфлікту інтересів та порушенні ПАЕ

ILF

Дорогі друзі, шановні клієнти!


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Звертаємося до вас із приводу ситуації, пов’язаної з намаганням окремих осіб кинути тінь на ділову репутацію Приватного акціонерного товариства «Інюрполіс» та Адвокатського об’єднання «Юридична фірма «Ай Ел Еф».

Окремі засоби масової інформації, які здебільшого мають сумнівну репутацію і є майданчиками для всілякого роду маніпуляцій із суспільною думкою, розгорнули брудну інформаційну кампанію, спрямовану на дискредитацію професійної репутації компаній, що працюють під брендом «ILF».

Нас звинувачують у порушеннях чинного законодавства, Правил адвокатської етики, свідомому створенні ситуації конфлікту інтересів щодо корпоративного конфлікту навколо ТРЦ «Французький бульвар», яким володіє Товариство з обмеженою відповідальністю «Аксіома».

Хочемо запевнити, що звинувачення, висунуті по відношенню до адвокатів Адвокатського об’єднання Юридична фірма «Ай Ел Еф», юристів ПрАТ «Інюрполіс» та особисто керуючого партнера Тетяни Гавриш, не мають під собою жодних підстав. 

ПрАТ «Інюрполіс» працює на юридичному ринку України 26 років. Адвокатське об’єднання «Юридична фірма «Ай Ел Еф» здійснює свою діяльність вже 4-й рік. Впродовж цього часу ми неухильно дотримуємося високих стандартів юридичної професії та Правил адвокатської етики, ставлячи на перший план інтереси наших клієнтів. Верховенство права, законність, незалежність, конфіденційність, уникнення конфлікту інтересів та збереження адвокатської таємниці завжди були, є і будуть ключовими засадами нашої діяльності.

Саме тому, відповідно до Закону України «Про адвокатуру і адвокатську діяльність», із метою уникнення ризику виникнення конфлікту інтересів ще у березні 2020 р. адвокати припинили будь-яку співпрацю з ТОВ «Аксіома» та її учасниками.

Виконуючи обов’язок зі збереження адвокатської таємниці, ми не вбачаємо для себе можливості у публічній площині апелювати або вступати у дискусію з авторами замовних публікацій у ЗМІ, бо це, вочевидь, може створити ризики для наших колишніх клієнтів. Ми готові захищати своє право на професійну діяльність і свою ділову репутацію у тих межах, які дозволяє нам закон.

Хочемо запевнити, що для нас пріоритетом залишається захист інтересів наших клієнтів. Нам прикро, що ви змушені бачити той інформаційний бруд, яким нас намагаються заплямувати. Ми продовжимо інформувати вас про подальший перебіг подій, адже довіра і чесність перед клієнтами є для нас пріоритетом.

Нагадаємо, 26 червня 2020 р. Київський районний суд м. Харкова виніс ухвалу про відкриття позовного провадження у цивільній справі, де АО «ЮФ ILF» та Тетяну Гавриш особисто звинувачують у порушенні ПАЕ, а саме порушенні принципу уникнення конфлікту інтересів, та вимагають від АО «ЮФ ILF» та Тетяни Гавриш припинити надавати подальшу правову допомогу своєму клієнту.

 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати