15 квітня 2024, 16:40

Ігрова залежність під час воєнного стану: пропонується ухвалити законопроєкт

У Верховній Раді України пропонується розв'язати проблеми загострення поширення ігрової залежності під час воєнного стану, зокрема, серед військовослужбовців, які перебувають в екстремальних стресових умовах.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У Раді пропонують врегулювати деякі питання щодо оплати праці держслужбовців апаратів судів".

Так, у Раді зареєстровано законопроєкт №11160 від 09.04.2024 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зменшення шкоди, яку гральний бізнес завдає українській армії та українському суспільству".

Законопроєктом пропонується внести зміни до законів України "Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор" та "Про рекламу".

"Законодавством прописано норму, згідно з якою хостинг-оператори мають право блокувати нелегальні домени, а саме передбачено, що у випадку виявлення постачальником послуг хостингу (зберігання інформації), на технічних засобах якого розміщений вебсайт або його частина, факту 2 використання для організації, проведення азартних ігор чи надання доступу до них, вебсайтів, мобільних застосунків в мережі Інтернет без відповідної ліцензії з порушенням вимог цього Закону, постачальники послуг хостингу мають право блокувати доступ до таких сайтів"– ідеться в пояснювальній записці.

Задля попередження та подолання ігрової залежності запроваджується тимчасово, на період до припинення або скасування воєнного стану на території України, обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Крім цього, законопроєктом передбачається посилення вимог до реклами азартних ігор, у тому числі заборона спекуляцій на темі війни та волонтерства, а також обмеження можливості зловживань спонсорством для прикриття реклами.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати