25 листопада 2023, 11:16

Херсонські аграрії можуть отримати 3000 доларів на відновлення діяльності

Пресслужба Апарату Верховної Ради України

За даними Херсонської обласної військової адміністрації, жителі Херсонщини можуть отримати $3000 на відновлення сільськогосподарської діяльності за рахунок міжнародної гуманітарної організації Mercy Corps, за сприяння Фонду Говарда Г. Баффета, в межах реалізації Програми підтримки сільського господарства України. Про це повідомила пресслужба Апарату ВРУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Земельні аукціони щодо земель с/г призначення: основні питання, процедура проведення".

Як зазначається, програма розрахована на допомогу домогосподарствам, що здійснюють сільськогосподарську діяльність, та дрібним фермерам. Грантове фінансування передбачає відновлення сільськогосподарської діяльності та подолання наслідків війни постраждалими місцевими родинами та тими, що вимушено перемістилися через війну.

Дана програма також реалізовується на території Донецької, Запорізької, Миколаївської, Харківської областей (за винятком районів, де тривають активні бойові дії, а також районів з обмеженим доступом або високим ризиком для життя та ведення бізнес-діяльності).

Так, до участі у програмі запрошується місцеве населення (особи, зареєстровані на територіях, на яких ведуться (велися) бойові дії, перелік яких затверджено Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України наказом від 22.12.2022 №309, та проживають на території, яка контролюється урядом України) та внутрішньо переміщенні особи (ВПО), які потребують допомоги у відновленні сільськогосподарської діяльності, що була втрачена або постраждала внаслідок війни.

"Очікується, що завдяки отриманій допомозі домогосподарства або дрібні фермери зможуть відновити фермерську діяльність, що сприятиме стабілізації або збільшенню прибутку родини. Середній розмір фінансової допомоги складає 3000 доларів США у гривневому еквіваленті за актуальним курсом Національного банку України (НБУ). Сума наданої допомоги може бути більшою або меншою в залежності від потреб домогосподарств. Відбір учасників програми проводитиметься на конкурсній основі"– йдеться в повідомленні.

Детальна інформація про умови за посиланням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати