10 липня 2015, 17:07

Гройсман підпише закони про прокуратуру, нацполіцію та валютні кредити після розгляду пропозицій про їх скасування

Прес-служба Голови Верховної Ради України

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман підпише закони про прокуратуру, Національну поліцію та про реструктуризацію валютних кредитів лише після завершення всіх процедур, передбачених Регламентом роботи Парламенту, зокрема після розгляду проектів постанов про їх скасування, повідомляє прес-служба Голови Верховної Ради України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


«Я підпишу їх тоді, коли будуть пройдені всі, відповідно до Регламенту, процедури», - заявив В.Гройсман, відповідаючи на запитання під час брифінгу у п’ятницю.

Він нагадав, що після голосування цих законопроектів у цілому були зареєстровані проекти постанов щодо скасування результатів голосування. «Я дав доручення і направив ці постанови до Регламентного комітету, і після засідання Регламентного комітету ці постанови будуть внесені до зали, і тоді відкривається можливість до підписання цих законів», - сказав В.Гройсман.

Керівник Парламенту наголосив, що сьогодні усі питання щодо діяльності Національної поліції та роботи прокуратури потребують законодавчого врегулювання.

«Як тільки будуть проведені всі процедури, я одразу підпишу ці закони і направлю на підпис Президенту», - підсумував він.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати