22 лютого 2021, 13:43

Громадські об'єднання направили колективний лист щодо функціонування системи правової охорони ІВ

АПУ

Комітет Асоціації правників України з інтелектуальної власності спільно з об'єднаннями фахівців галузі ІВ, правників, бізнес-асоціаціями звернулися до Генерального директора ДП «Український інститут інтелектуальної власності» Андрія Кудіна. Спільнота вимагає невідкладної зустрічі для обговорення питань функціонування системи правової охорони ІВ. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Відповідний запит, за словами експертів, спричинений необхідністю в узгодженій, консолідованій для всіх учасників ринку позиції Укрпатенту після отримання ним розширених повноважень в регулюванні галузі.

Нагадаємо, що минулого року ВРУ ухвалила закони, які значно реформують галузь ІВ. Врешті був утворений Національний орган інтелектуальної власності. Розпорядженням Кабміну його функції були покладені саме на ДП «Український інститут інтелектуальної власності», очолює який Андрій Кудін.

У своєму листі фахівці підкреслили — реалізація законодавчих новацій визначально впливатиме на діяльність авторів, винахідників, бізнесу, наукового середовища, патентних повірених і правників, які представляють їх інтереси.

«Наші професійні громадські об'єднання отримують численні запити щодо особливостей застосування окремих положень спеціальних законів…, початку функціонування органів Укрпатенту та питань щодо функціонування системи правової охорони ІВ», — йдеться в листі.

Експерти зазначили й про готовність долучитися до організації зустрічі: офлайн або онлайн.

Детальніше ознайомитися з колективним листом можна за посиланням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати