04 березня 2023, 14:12

Фонд держмайна залучив 3 млрд грн інвестицій – Рустем Умєров

Пресслужба ФДМУ

З початку відновлення приватизації у вересні 2022 року Фонд державного майна України залучив 3,069 млрд грн інвестицій на 269 приватизаційних аукціонах. Про це повідомила пресслужба ФДМУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ФДМУ отримав в управління конфісковані активи в Криму: деталі".

"Ці 3 млрд грн для держбюджету – це дуже важлива сума, яка буде спрямована на забезпечення Сил оборони", – заявив голова ФДМУ Рустем Умєров.

Попри велику війну, на приватизаційних торгах спостерігалась серйозна конкуренція за державні об’єкти. В середньому в аукціонах брали участь п’ять потенційних інвесторів, що призвело до зростання цін на активи втричі.

Серед найбільш успішних торгів продаж порту "Усть-Дунайськ" та Львівського ювелірного заводу. Покупці вже перерахували до держбюджету 201 млн грн і 185 млн грн відповідно.

Також ФДМУ залучав інвесторів до аграрної галузі, зокрема декілька підприємців запропонували за спиртзаводи понад 100 млн грн. Наприклад, ФДМУ продав на приватизаційних аукціонах Марилівський спиртзавод за 150 млн грн, Сторонибабський спиртзавод за 142 млн грн, Вузлівський спиртзавод за 130 млн грн тощо.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати