28 листопада 2023, 14:29

ФДМУ: Оголошено аукціон із приватизації "Івано-Франківського комбінату хлібопродуктів"

ФДМУ

Фонд держмайна оголосив онлайн-аукціон із приватизації Єдиного майнового комплексу державного підприємства "Івано-Франківський комбінат хлібопродуктів". Стартова ціна – 52,7 млн гривень, повідомили у ФДМУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ФДМУ провів більше ніж 500 аукціонів після відновлення приватизації".

Аукціон запланований на 19 грудня.

У ФДМУ розповіли, що Івано-Франківський комбінат хлібопродуктів заснований в 1979 році. Розташований на околиці м. Івано-Франківськ і с. Микитинці.

"До складу об’єкта входять виробничі, побутові, складські та адміністративні будівлі. Також є залiзнодорожнi внутрiшньоплощадочнi шляхи довжиною 3701 м. Об’єкти нерухомості розташовані за трьома адресами: Івано-Франківська обл., Івано-Франківський р-н, с. Микитинці, 2Б, приміщення №1, 2; Івано-Франківська обл., Івано-Франківський р-н, с. Микитинці, 2В; Івано-Франківська обл., Івано-Франківський р-н, с. Микитинці, 2Г"– зазначили у ФДМУ.

Потужності одночасного зберігання елеватора становлять 79 тис. т пшениці. Трьохсортний помел по зерну – 150 т на добу, а односортний помел жита – 35 т в добу. На підприємстві наявний завод із виготовлення комбікормів.

Також на балансі підприємства перебуває 14 одиниць транспортних засобів та спецтехніки.

Як зазначається, з 2019 року підприємство призупинило свою діяльність через заборгованості. Станом на вересень поточного року розмір простроченої кредиторської заборгованості становить – 69982 тис. гривень. Відповідно до умов продажу новий власник буде зобов’язаний: погасити всі заборгованості протягом 6-и місяців; не допустити звільнення працівників протягом 6-и місяців із дня переходу до нього права власності.

Детальніше про об’єкт приватизації можна ознайомитися за посиланням.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати