15 вересня 2022, 15:40

Європейські країни прийняли план дій у сфері цифрової охорони здоров’я

Пресслужба МОЗ

Міністри охорони здоров’я та делегати з 53 держав-членів ВООЗ прийняли перший в історії Регіональний план дій у сфері цифрової охорони здоров’я, головна мета якого – сприяти цифровій трансформації медицини в Європі та Центральній Азії для покращення здоров’я та добробуту людей.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Україна включена до складу Виконавчого комітету та Європейського регіонального комітету ВООЗ"

На зустрічі 12 вересня 2022 року під час 72-ї сесії Європейського регіонального комітету ВООЗ міністри та делегати ухвалили резолюцію, в якій визнано вирішальну роль і потенціал цифрових інструментів у секторі охорони здоров’я, у тому числі з урахуванням досвіду щодо протидії пандемії COVID-19.

Новий план дій заснований на використанні цифрових інструментів для покращення якості медичних послуг, захисту людей від надзвичайних ситуацій у сфері охорони здоров’я, сприяння здоров’ю та добробуту.

Цифрова охорона здоров’я підтримуватиме розвиток і поширення телемедицини, щоб забезпечити людей якісними медичними послугами незалежно від того, де вони живуть, штучного інтелекту та інших засобів, що сприятимуть покращенню якості медичних послуг та довіри людей до медицини в цілому.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати