27 жовтня 2023, 10:05

EVERLEGAL - юридичний партнер Норвезької Ради з питань біженців в Україні (NRC)

EVERLEGAL

EVERLEGAL стала юридичним партнером Норвезької Ради у справах біженців (NRC) в Україні.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Команда EVERLEGAL надає всебічну юридичну підтримку міжнародній організації в Україні з повного спектру юридичних питань, що виникають в діяльності організації. До роботи залучено юридичну команду із 9 юристів фірми під керівництвом керуючого партнера Євгенія Дейнеко, партнера Олександра Ружицького та проєктного менеджера Дарії Кравець.

Коротко про NRC

Норвезька рада у справах біженців розпочала гуманітарну місію в Україні в листопаді 2014 року й наразі реалізує програми в таких сферах: правова допомога та консультування, розповсюдження гігієнічних та наборів першої необхідності, грошова допомога та допомога з відновленням житла тощо. Протягом 2022 року, Норвезька рада у справах біженців надала допомогу для понад 400 000 людей, що вимушені були покинути свої домівки або постраждали від бойових дій.

Юридична підтримка неурядової організації, яка допомагає українцям в складний час,  має велике значення для EVERLEGAL як для відповідального бізнесу в Україні, так і компанії, яка активно підтримує Сталий розвиток. 

Робота над даним проєктом є ще одним кроком для досягнення Глобальних цілей сталого розвитку ООН, а саме:

- Ціль 16. Мир, справедливість та сильні інституції

"Ми дякуємо команді Норвезької Ради з питань біженців (NRC) за довіру EVERLEGAL. Наша команда докладе усіх зусиль, щоб забезпечити успішну діяльність NRC в Україні!", - зазначили у компанії.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати