12 лютого 2019, 17:19

EQUITY Law Firm захистила інтереси фонду НБУ у спорі про визнання недійсним договору іпотеки

EQUITY Law Firm

Команда EQUITY Law Firm захистила інтереси Корпоративного недержавного пенсійного фонду Національного банку України у спорі про визнання недійсним договору іпотеки, за яким в іпотеку КНПФ НБУ було передано нерухоме майно вартістю понад 42 млн грн у забезпечення зобов’язань за іменними облігаціями.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


11 лютого 2019 р. Північний апеляційний господарський суд підтримав позицію юристів EQUITY, залишивши без змін рішення Господарського суду міста Києва від 17.10.2018 р. про відмову у задоволенні позовних вимог до КНПФ НБУ.

Судом обґрунтовано було встановлено повну відповідність оскаржуваного правочину вимогам законодавства України, у т.ч. Закону України "Про цінні папери та фондовий ринок".

Команді EQUITY вдалося домогтися справедливого результату, що дозволить продовжити процес звернення стягнення на предмет іпотеки в межах проекту щодо повернення незаконно виведених активів КНПФ НБУ.

Над проектом продовжує працювати команда юристів EQUITY під керівництвом старшого партнера Віктора Барсука та партнера Олега Маліневського, за участю старших юристів, адвокатів Андрія Іваніва та Дмитра Тиліпського, юриста Максима Галана, молодшого юриста, адвоката Ярослава Лабатюка та молодших юристів Антона Ромашка, Максима Кузьменка.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати