22 червня 2023, 11:43

ЄБРР підтримає українську енергетику на 600 млн євро у 2023 році

Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) у 2023 році підтримає українську енергетику на 600 млн євро. Відповідні меморандуми на полях Конференції з питань відновлення України в Лондоні підписав прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, ЄБРР та ПрАТ "Укргідроенерго", НЕК "Укренерго" і НАК "Нафтогаз", повідомив Департамент комунікацій Секретаріату КМУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Франція виділить Україні кошти на відновлення об'єктів критичної інфраструктури".

За словами глави Уряду, меморандум ЄБРР із "Нафтогазом" передбачає три головні напрямки співпраці: формування стратегічних запасів природного газу, інвестиції для декарбонізації та зменшення викидів метану, інвестиції для підвищення енергоефективності.

"Банк також надасть допомогу у відновленні та модернізації гідроелектростанцій, посиленні їх надійності та ефективності. Після звільнення території Каховського водосховища плануємо розробку дорожньої карти реконструкції ГЕС", розповів Денис Шмигаль.

Ще один меморандум стосується підтримки "Укренерго". Мета дати ресурси компанії для покриття критичних витрат. Зокрема, забезпечити стабільну та безперебійну передачу й диспетчеризацію електроенергії.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати