19 липня 2023, 18:31

ДП "СЕТАМ" заробило для держави та продавців за пів року понад 750 млн грн

Пресслужба Мін'юсту

Державним підприємством "СЕТАМ" (Міністерства юстиції) на електронному аукціоні OpenMarket було реалізовано майна на 753,3 млн грн у першому півріччі 2023 року. Про це повідомила пресслужба Мін'юсту.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд ухвалив зміни для старту великої приватизації через систему Прозорро.Продажі".

Так, із початку року через систему було проведено 2074 успішних аукціони. Завдяки конкуренції на торгах продавці додатково отримали понад 76,6 млн грн.

Арештованого майна було реалізовано на 610,4 млн грн, а в межах добровільного продажу (переважно продаж банківського майна) на 142,9 млн грн.

"За ці пів року ми реалізували безліч лотів, серед яких адміністративно-складський комплекс у Київській області, права вимоги за проблемними кредитами від Ощадбанку, судно VASYL FRANKO, офісні та комерційні приміщення і навіть бар-ресторан у вигляді корабля. Також ми успішно реалізували права на розміщення тимчасових споруд в парку ім. М. Чекмана, м. Хмельницький. Запрошую й інших продавців звертатися до нас та наслідувати такий приклад ефективної співпраці", – наголосив гендиректор ДП "СЕТАМ" Олександр Мамро.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати