30 травня 2022, 16:45

Допомогу за е-лікарняним тепер можна отримати на підставі витягу

Урядовий портал

Якщо роботодавець не має можливості подати заяву-розрахунок до ФССУ через бойові дії, працівник може звернутись до будь-якого зручного відділення Фонду соціального страхування України для отримання виплат напряму на підставі витягу його е-лікарняного.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Як знайти ЦНАПи, що надають держпослуги під час війни"

Про це повідомляє Урядовий портал.

Витяг з Електронного реєстру листків непрацездатності формується у кабінеті на веб-порталі Пенсійного фонду України та не потребує візиту до сервісних центрів. Однак, якщо вам потрібна паперова версія – сервісні центри ПФУ її нададуть. Також витяги е-лікарняних своїх працівників можуть зробити роботодавці.

Як отримати витяг е-лікарняного – у інфографіці.

Витяг можна завантажити у форматі PDF та передати роботодавцю для опрацювання і нарахування допомоги – Фонд соціального страхування України профінансує виплати після отримання від роботодавця заяви-розрахунку. Слідкувати за станом фінансування е-лікарняних працівники можуть онлайн у телеграм-каналі ФССУ: https://t.me/socialfund (необхідно орієнтуватись на дату прийняття Фондом заяви-розрахунку, саме від неї залежить строк виплати лікарняного).

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати