16 серпня 2022, 14:23

До АРМА передано майно та корпоративні права російської компанії на понад 220 млн грн

Пресслужба МВС

Національна поліція України передала до АРМА майно та корпоративні права російської компанії на понад 220 млн грн. Засновником підприємств виявився громадянин рф із санкційного списку РНБО. Російська частка капіталу цього суб’єкта господарювання сягає 75%.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Без переможця: комісія з відбору керівника АРМА наважилася відмовити усім кандидатам"

Про це повідомляє пресслужба МВС.

Основний вид діяльності компанії –  виробництво паперової продукції та будівельних сумішей.

Зазначається, що з початку повномасштабного вторгнення росії топ-менеджери комерційної структури намагалися приховати її приналежність до рф. Крім того, розробили «схему» з виведення коштів до «тіньового» обігу за допомогою підконтрольних компаній, чим завдали державі збитків на 30 мільйонів гривень.

Аби унеможливити відчуження активів за матеріалами правоохоронців суд наклав арешт на активи: корпоративні права на понад 14,8 млн грн, майновий комплекс вартістю понад 197 млн грн, 8 автомобілів та гроші на банківських рахунках.

Усі кошти підуть на відбудову інфраструктури України, що постраждала внаслідок ведення ворожих воєнних дій рф.

Кримінальне провадження розслідується за кількома статтями Кримінального кодексу України: ч. 3 ст. 110-2 (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України); ч. 2 ст. 209 (легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом); ч. 3 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії російської федерації проти України, глорифікація її учасників).

Процесуальне керівництво здійснює Івано-Франківська обласна прокуратура.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати